Dt. İsmail Sel

Fulya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu hekimlerinden İsmail Sel 24 yıllık tecrübesiyle cerrahi tedaviler, implantoloji, protetik diş tedavisi ve restoratif diş hekimliği alanlarında polikliniğimizde tam zamanlı olarak randevu kabul etmektedir.

Dt. Mustafa Sel

Fulya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu hekimlerinden olan ve meslekte 16. yılını dolduran Mustafa Sel’in çalışma alanları arasında protetik diş tedavisi, çene cerrahisi, diş eti hastalıkları, estetik diş hekimliği, restoratif diş hekimliği, gülüş tasarımı bulunmakta ve polikliniğimizde tam zamanlı olarak randevu kabul etmektedir.

Yrd. Doç. Dr. Dt. Mutlu KESKİN

İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda görev yaparak doktor ve periodontoloji uzmanı ünvanını alan Mutlu Keskin, iltihabi diş eti hastalıkları, diş eti çekilmeleri, diş eti estetiği konularında yoğunlukla çalışmakla birlikte akademik çalışmalarını da sürdürmektedir. 

Dt. İpek Özdemir

Polikliniğimizde görev alan İpek Özdemir polikliniğimizde, implantoloji ve implant üstü protezler, endodontik diş tedavisi, diş eti hastalıkları, estetik diş hekimliği, gülüş tasarımı, restoratif diş hekimliği alanlarında çalışmakta ve tam zamanlı olarak randevu kabul etmektedir.